Archive Pages Design$type=blogging

MENEDZSER ASSZISZTENS

25 éve piacvezető cég főállású munkatársat keres menedzser asszisztens munkakörbe értékesítési menedzser mellé Dunaújvárosba! Feladato...

25 éve piacvezető cég főállású munkatársat keres menedzser asszisztens munkakörbe értékesítési menedzser mellé Dunaújvárosba!

Feladatok:
  • Brand menedzser munkájának támogatása,
  • Különböző brand projektek támogatása, rendezvények szervezése,
  • Meglévő és új ügyfelek koordinálása,
  • Precíz, és pontos adminisztráció.
Elvárások:
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Csapatjátékos, rugalmas és motivált,
  • Határozott hozzáállás,
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság.
Amit kínálunk:
  • Kimagasló kereseti lehetőség,
  • Változatos feladatok,
  • Ingyenes továbbképzések,
  • Dinamikusan fejlődő, segítőkész csapat.
Jelentkezését a toborzo.dunaujvaros@gmail.com e-mail címre várom fényképes önéletrajz formájában!

loading...
ács adatelemző adatfeldolgozó adminisztrátor adóügyi ügyintéző állatgondozó állványozó alpinista általános iskolai tanár analitikus angol nyelvtanár anyagbeszerző anyagelőkészítő anyaggazdálkodó anyagmérnök anyagmozgató ápoló árkalkulátor áru ellenőr áru összekészítő áruátvevő árufeltöltő áruházvezető árukiszállító áruszállító asszisztens asztalos autóbuszszerelő autóbuszvezető autókereskedő autószerelő awi hegesztő bádogos bankfióki tanácsadó belgyógyász belső ellenőr bérszámfejtő bérügyintéző betanított munkás betegkísérő betonelemgyártó biológia szakos tanár biztonsági őr bolti eladó boltvezető boltvezető-helyettes bőrgyógyász burkoló büfés C-kategóriás sofőr cad rajzoló cad tervező címkéző cnc gépkezelő cnc lángvágó cnc plazmavágó co-hegesztő cukrász családsegítő csarnokszerelő csomagkihordó csomagoló csoportvezető csőszerelő csúszdamester D-kategóriás sofőr dajka darukezelő darukötöző darus dekoráció munkatárs diákmunka dietetikus díszítő disztribútor e-kategóriás sofőr eladó elektrikus elektromérnök elektroműszerész elektronikai mérnök élelmezésvezető élelmiszerbolti eladó elletős előkészítő emelőgépkezelő énektanár energetikus építésvezető építészmérnök építőipari technikus építőmérnök erőművi kezelő erőművi segédgépész értékesítési munkatárs értékesítő esetmenedzser esztergályos ételfutár ételszállító fagyiárus fejlesztőmérnök mérnök felszolgáló fémmegmunkáló festő fizika szakos tanár fizikai munka fodrász fogászati asszisztens fogtechnikus forgácsoló főiskolai docens főiskolai tanársegéd főkönyvelő futár fűkaszás fűtésszerelő gazdálkodási előadó gazdasági előadó gazdasági tanár gázszerelő gépbeállító gépész gépészmérnök gépésztechnikus gépi fejő gépi vakoló gépkezelő gépkocsivezető géplakatos gipszkarton szerelő gumiszerelő gyakornok gyártáselőkészítő gyermekfelügyelő gyermekgyógyász gyermekotthon-vezető gyógymasszőr gyógypedagógus gyorséttermi munka gyümölcsszedő hajlítógép-kezelő hálózatszerelő házvezető hegesztő homokszóró hostess hőszigetelő hr gyakornok hr munkatárs hr vezető hulladékkezelő igazgató informatikus ingatlanértékesítő ingatlankezelő ingatlanközvetítő ingatlanreferens intézményvezető ipari festő ipari munka ipari szennyvízkezelő irodai adminisztrátor irodai asszisztens irodai munka irodavezető járőr jegyző jogász jogi asszisztens jogi főelőadó kamionsofőr karbantartásvezető karbantartó karosszérialakatos kártevőirtó kazángépész kémia szakos tanár képzési asszisztens kereskedelmi képviselő kereskedelmi ügyintéző kereskedő kertész kertészeti munkatárs kéz és lábápoló kézi csomagoló kézi válogató kirendeltség vezető kisegítő kisgyermekgondozó kiszállító klímaszerelő kocsirendező kohászati gépkezelő kontroller konyhai kisegítő konyhalány koordinátor kozmetikus kőműves könnyűgépkezelő könyvelő könyvtáros könyvvizsgáló környezetmérnök környezetvédelmi előadó kötegelő középiskolai tanár közgazdasági tanár közgazdász központi fűtés szerelő központvezető kubikos kútkezelő lakatos lángvágó logisztikai asszisztens logopédus magyar szakos tanár manager marketinges marós masszőr matematika szakos tanár mechatronikus medenceőr megfelelőségi munkatárs menedzser mentor mérlegképes könyvelő mérlegkezelő mérnök mezőgazdasági gépszerelő mezőgazdasági munka minőségellenőr minőségügyi munkatárs minősített hegesztő munkaegészségügyi asszisztens munkaügyi ügyintéző munkavédelmi munkatárs műkörömépítő műszaki előkészítő műszaki menedzser műszaki rajzoló műszaki szakember műszakvezető műszerész műtőssegéd művezető napközis tábor vezető nehézgépkezelő német nyelvtanár nemzetközi sofőr nevelő nevelőtanár nőiruha-készítő nyílászáró beépítő nyomdai gépkezelő olvasztár operátor optometrista orvos osztályvezető óvodai dajka óvodapedagógus óvodatitkár óvodavezető öntősegéd öntözős összeszerelő pályamunkás papírgép kezelő papírgyártó parkgondozó paroló őr pártfogó felügyelő pedagógiai asszisztens pedagógus pék pénzforgalmi ügyintéző pénztáros pénzügyi előadó pénzügyi munkatárs pénzügyi ügyintéző pénzügyi vezető pincér pizza szakács ponthegesztő présgép kezelő projektfelelős projektmenedzser projektvezető pszichiáter pszichológus pultos rajz szakos tanár rakodó rakodógépkezelő raktáros recepciós rektorhelyettes rendész rendezvényszervező részlegvezető robot kezelő ruhaipari technikus segédápoló segédmunkás sírgondozó sofőr sporttanácsadó statikus szabó szakács szakápoló szakasszisztens szakközépiskolai tanár szakmunkás szakoktató szakorvos szállító számviteli munkatárs szaunamester személy és vagyonőr szemész szemorvos szerelésvezető szerelő szerkezetlakatos szervitechnikus szigetelő szobalány szociális ápoló szociális gondozó szociális munkás szociális segítő szoftverfejlesztő szoftverkonzulens takarító takarítónő tanácsadó tanár tanársegéd tánctanár tanító tanszékvezető targoncás társasházkezelő taxisofőr tb ügyintéző technika szakos tanár technikus technológus tehergépjármű szerelő tehergépkocsi-vezető tehetséggondozó koordinátor terapeuta terápiás munkatárs termékfelelős termékmenedzser területi igazgató területi képvislő tervező testnevelés szakos tanár testőr történelem szakos tanár turbinagépész tűzoltó tűzoltó ügyeletes tűzvédelmi munkatárs udvaros új urológus úszómester ügyfélkapcsolati munkatárs ügyfélszolgálati munkatárs ügyintéző ügyvédjelölt ügyvitel szakos tanár üzemgépész üzemmérnök üzletkötő üzletvezető vagyonőr varrónő vasbetonszerelő vasszerelő védőnő vegyész vegyészmérnök vegyszergyártó vendéglátóipari eladó vezető villamosmérnök villanyszerelő vízműgépész vízóra leolvasó vízzelvágó vízszerelő zenetanár
false
ltr
item
Dunaújvárosi állás | Friss állásajánlatok: MENEDZSER ASSZISZTENS
Dunaújvárosi állás | Friss állásajánlatok
true
6033835565145206397
UTF-8
Nem találtunk ilyen bejegyzést MEGNÉZEM Tovább Válasz Válasz törlése Törlés ­ Kezdőlap OLDAL BEJEGYZÉS Megnézem TOVÁBBI HIRDETÉSEK CÍMKE ARCHÍV HIRDETÉSEK Nem találtunk ilyen bejegyzést VISSZA A KEZDŐLAPRA Vasárnap Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vas Hét Ke Sze Csü Pén Szom Január Február Március Április Május Június Július Augusztus Szeptember Október November December Jan Feb Márc Ápr Május Jún Júl Aug Szept Okt Nov Dec éppen most 1 perce $$1$$ minutes ago 1 órája $$1$$ hours ago Tegnap $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago több mint 5 hete