Archive Pages Design$type=blogging

ERŐMŰVI KEZELŐ

A Hamburger Hungária Kft dunaújvárosi székhellyel, az alábbi munkakörbe munkatársat keres. ERŐMŰVI KEZELŐ FŐBB FELADATOK: Az erőműb...

A Hamburger Hungária Kft dunaújvárosi székhellyel, az alábbi munkakörbe munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK:
  • Az erőműben lévő berendezések, rendszerek üzemeltetése, felügyelete
  • Nyilvántartások, jelentések vezetése
ELVÁRÁSOK:
  • Kazángépész és/vagy turbinagépész végzettség
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság
ELŐNY:
  • Műszaki irányú végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Vegyszerkezelői szakvizsga
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes jövedelem
  • Műszakpótlék
  • Kiváló munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi fenti elvárásainknak megfelel, kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, bizonyítványainak másolatát.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 2400, DUNAÚJVÁROS PAPÍRGYÁRI út 42-46.

loading...
adatelemző adatfeldolgozó adminisztrátor állatgondozó állványozó alpinista általános iskolai tanár angol nyelvtanár anyagelőkészítő anyaggazdálkodó anyagmérnök anyagmozgató ápoló ápolónő árkalkulátor áru ellenőr áruátvevő áruelőkészítő árufeltöltő áruházvezető asszisztens asztalos autóbuszvezető autófényező automatizálási technikus autószerelő awi hegesztő bádogos bankfióki tanácsadó belső ellenőr bérszámfejtő bérügyintéző beszerző betanított munkás betegkísérő biológia szakos tanár biztonsági őr bolti eladó boltvezető bőrgyógyász burkoló büfés C-kategóriás sofőr címkéző cnc gépkezelő cnc lángvágó cnc plazmavágó co-hegesztő cukrász családgondozó családsegítő csomagoló csoportvezető csőszerelő darukezelő darukötöző darus diákmunka dietetikus diszpécser e-kategóriás sofőr egyetemi oktató eladó elektroműszerész élelmezésvezető élelmiszerbolti eladó elletős előkészítő emelőgépkezelő énektanár építésvezető építészmérnök építőipari technikus építőmérnök erőművi kezelő erőművi segédgépész értékesítési munkatárs értékesítő esetmenedzser esztergályos ételfutár ételszállító export ügyintéző fejlesztőmérnök mérnök felszolgáló festő fizika szakos tanár fizikai munka flottakezelő fodrász fogászati asszisztens fogtechnikus forgácsoló főiskolai docens földrajz szakos tanár futár fuvarszervező fűkaszás fűtésszerelő gazdálkodási előadó gazdasági előadó gazdasági ügyintéző gázszerelő gépbeállító gépész gépészmérnök gépésztechnikus gépi fejő gépi vakoló gépkezelő gépkocsivezető géplakatos gépszerelő gipszkarton szerelő gondnok gumiszerelő gyakornok gyártástervező gyógymasszőr gyorséttermi munka hajlítógép-kezelő hálózatszerelő házvezető hegesztő hidraulika szerelő hivatalvezető hostess hr munkatárs hr vezető hűtéstechnikai szerelő igazgatási előadó igazgató informatikus ingatlanértékesítő intézményvezető ipari festő ipari szennyvízkezelő ipari szigetelő irodai adminisztrátor irodai asszisztens irodai kisegítő irodai munka irodavezető járőr jegyző jogász karbantartásvezető karbantartó karosszérialakatos kazángépész képzési asszisztens kereskedelmi ügyintéző kertész kertészeti munkatárs készletező kéz és lábápoló kézi válogató kirendeltség vezető kisegítő kisgyermekgondozó kiszállító klímaszerelő kommunikációs munkatárs kontroller konyhai kisegítő konyhalány kozmetikus kőműves könnyűgépkezelő könyvelő könyvtáros kötegelő középiskolai tanár közgazdasági tanár közgazdász központi fűtés szerelő központvezető kubikos kútkezelő laboráns labortechnikus lakatos lángvágó leltározó logisztikai asszisztens logisztikai munkatárs logopédus magyar szakos tanár manager marketinges masszőr matematika szakos tanár mechatronikus menedzser mérlegképes könyvelő mérnök mezőgazdasági gépszerelő minőségbiztosítási technikus minőségellenőr minősített hegesztő munkaegészségügyi asszisztens munkavédelmi munkatárs múzeumpedagógus műkörömépítő műszaki előkészítő műszaki rajzoló műszaki szakember műszakvezető műszerész művezető nehézgépkezelő nevelő nevelőtanár nyílászáró beépítő oktató olvasztár operátor optometrista orvos osztályvezető óvodapedagógus óvodatitkár öntősegéd összeszerelő pályamunkás papírgép kezelő papírgyártó paroló őr pedagógiai asszisztens pedagógus pék pénztáros pénzügyi munkatárs pénzügyi ügyintéző pincér pizza szakács polcszervizes ponthegesztő portás présgép kezelő programozó programszervező projektfelelős projektmenedzser projektvezető pszichológus pszichopedagógus pultos rajz szakos tanár rakodó rakodógépkezelő raktáros raktározási vezető recepciós rendész rendezvényszervező restaurátor részlegvezető segédmunkás sofőr sporttanácsadó szakács szakápoló szakasszisztens szakmunkás szakoktató szakorvos szállító számviteli munkatárs személy és vagyonőr személyügyi munkatárs szemész szemorvos szerelő szerkezetlakatos szerszámkészítő szervizvezető színpadmester szobalány szociális ápoló szociális gondozó szociális segítő szoftverkonzulens takarító takarítónő tanácsadó tanár tánctanár tanító tanszékvezető targoncás tb ügyintéző technika szakos tanár technikus technológus tehergépjármű szerelő tehergépkocsi-vezető tehetséggondozó koordinátor tekercsvágó területi igazgató testnevelés szakos tanár tolatásvezető történelem szakos tanár traktoros turbinagépész tűzoltó ügyeletes udvaros új újság terjesztő ügyfélkapcsolati munkatárs ügyfélszolgálati munkatárs ügyintéző ügyvivő üzemgépész üzemi takarító üzemmérnök üzemvezető üzletág vezet üzletvezető vagyonőr váltótisztító varrónő vasbetonszerelő vegyész technikus vegyészmérnök vegyszergyártó vendéglátó eladó vendéglős világosító villamosmérnök villanyszerelő virágkötő vízműgépész vízóra leolvasó vízszerelő zenetanár
false
ltr
item
Dunaújvárosi állás | Friss állásajánlatok: ERŐMŰVI KEZELŐ
Dunaújvárosi állás | Friss állásajánlatok
true
6033835565145206397
UTF-8
Nem találtunk ilyen bejegyzést MEGNÉZEM Tovább Válasz Válasz törlése Törlés ­ Kezdőlap OLDAL BEJEGYZÉS Megnézem TOVÁBBI HIRDETÉSEK CÍMKE ARCHÍV HIRDETÉSEK Nem találtunk ilyen bejegyzést VISSZA A KEZDŐLAPRA Vasárnap Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vas Hét Ke Sze Csü Pén Szom Január Február Március Április Május Június Július Augusztus Szeptember Október November December Jan Feb Márc Ápr Május Jún Júl Aug Szept Okt Nov Dec éppen most 1 perce $$1$$ minutes ago 1 órája $$1$$ hours ago Tegnap $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago több mint 5 hete